Close

О компанії

Компанія VIVA-CUP заснована в лютому 2011 року. З тих пір ми розвиваємося, освоюємо нові технології і збільшуємо модельний ряд товарів.

Наше підприємство спеціалізується на виробництві паперових одноразових стаканів та іншої продукції з паперу та картону повного циклу: підготовка дизайну; друк паперу; висікання; формування; тиснення; конгревні роботи; поклейка та інші постдрукові роботи;
упаковка.

Вся наша продукція виготовляється з матеріалу, придатного для контакту з харчовими продуктами.

Застосування сучасних високоякісних матеріалів, високий рівень виконання і доступна ціна дозволяють нам стверджувати про високу конкурентоспроможність нашої продукції.

Перевагою компанії вважаємо:

  • Наші стаканчики відмінної якості

Стакани виконані з щільного картону. Верхній ободок щільно підкручені, що дає додаткову жорсткість стаканчику. Якість продукції перевіряється на всіх етапах виробництва. Наші стакани проходять випробування в центрі стандартизації, метрології та сертифікації. Ми гарантуємо якість!

  • Допомога дизайнера в розробці макета майбутнього виробу

Наш дизайнер допомагає в підготовці макетів і повністю робить всю преддрукову підготовку. Причому абсолютно безкоштовно для нашого Замовника.

  • З нами Ви заощаджуєте

Ми намагаємося мінімізувати Ваші витрати, пропонуючи різні варіанти вирішення поставлених завдань. Комплектуємо невеликі замовлення, які допомагають Вам не вкладати великі кошти в Ваші складські запаси. Ми підбираємо найбільш зручні для Вас варіанти доставки вантажу, роблячи попередні прорахунки у логістичних компаній.

  • Ми виготовляємо Вашу відмінну рекламу

У нас власна друкарня офсетного друку, яка дозволяє наносити якісний друк будь-якого малюнка на поверхні паперового стакана. Багаторічний досвід друку, якісні фарби і професійний підхід до улюбленої справи дають нам можливість пишатися нашою продукцією.

Залиште Ваші дані і ми зв’яжемося з Вами:

    0

    Ваша корзина