Close

Питання та відповіді

  • Як визначитися з вибором виробника?

    Багато з тих, хто вирішив купити паперові стаканчики, стають перед вибором виробника паперових стаканів.

    Когось цікавить тільки ціна, когось щільність і рельєфність стакана, когось співвідношення ціни і якості.

    Давайте спробуємо розібратися разом.

    Потрібно тільки спочатку знати і розуміти, що різний виробник по-різному називає свій стаканчик.

    Тобто якщо Ви запитуєте стакан 200 мл, то потрібно озвучити: 200 мл – це кількість рідини, яку максимум можна налити по самий ободок стаканчика? Або це кількість рідини, яку можна перенести з окропом в склянці?

    У різних виробників стакан 200 мл буде виглядати і фактично бути по різному (у них може бути різна висота, конусність, ширина денця і місткість).

    Якщо Вас цікавить виключно ціна, все просто. Беремо і порівнюємо ціни від різних виробників. У кого дешевше, у того і беремо. Таких в Україні багато …

    Якщо Вас цікавить виключно щільний або двошаровий, або гофрований стакан, то буде вже трохи складніше знайти для себе такого роду виробників. В даному випадку потрібно просити вислати або надати зразки такої продукції. На перевірку з наданих зразків можна буде вибрати кращого з кращих і оформити своє замовлення. Якісно і часто дуже дорого. Але стакани того варті!

    Знайти ж золоте співвідношення ціни-якості – важке, але вкрай корисне для свого підприємства справа. У безкрайніх просторах інтернету напевно знайдуться і справжні виробники і ті, які видають себе за таких.

    На ціну стаканчика впливає його літраж, щільність картону з якого він зроблений, кольоровість, тип друку і планована до замовлення партія.

    Літраж.

    Чим менше стаканчик, тим більше заготівок може вміститися на аркуші картону. Відповідно тим дешевше він обходиться.

    Щільність картону.

    Це дуже важливий чинник у формуванні ціни стакану. Чим більше граматура картону (к-ть гр, що припадають на 1м2), тим щільніше стакан виходить, тим він краще тримає свою форму і більш приємний для вживання.

    Кольоровість.

    Кількість друкованих проходів, які потрібно зробити на друкарській машині, щоб отримати бажаний малюнок. Чим менше проходів- тим менше витрат на виготовлення друкованих пластин, пріладочних листів і т.д. і тим менше вартість заготовки.

    Тип друку.

    Заготовки друкують або з листів (офсетний друк) або з роля (флексодрук). Для офсетного друку характерні висока якість відбитка, низька собівартість запуску тиражу в роботу, можливість виготовлення невеликих партій.

    Для флексодруку потрібно виготовити кліше, вартість якого значна. Але на дуже великих тиражах їх вартість компенсується за рахунок дешевизни самого фарбооттіску.

    Тобто якщо потрібен якісний невеликий тираж – використовуємо офсетний друк.

    Якщо партія велика (від 100 тис. од.) – економічніше скористатися флексодруком.

    Партія.

    На виготовлення стаканів є свої постійні витрати (послуги дизайнера, виготовлення пластин (кліше), картон, що йде на розкочування фарби в друкарською машині, сама фарба і супутні матеріали). І ці витрати в сумі відносяться на всю продукцію, партію, що виготовляється. І чим більше партія, тим менше вартість стаканчика.

    Виходячи з усього перерахованого вище виробникам потрібно задати абсолютно конкретне завдання (літраж, щільність, кольоровість, партія), отримати у них зразки і на основі отриманих даних порівняти хто ж краще і якісніше за оптимальні гроші робить свою справу.

    Ми не сумніваємося, що наші стакани є переможцями номінації «золоте співвідношення ціна-якість»! Ми за невеликі гроші робимо дуже хороший стакан!

    І завжди раді надати для дуже вимогливих Замовників щільні, якісні одноразові стакани (одношарові, двошарові, гофровані) власного виробництва.


  • Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами: